Kartová hra Omen: Heir to the Dunes

26,20
Nákupom získate 0,52 kreditov
Doprava
od 2,99 €
24 rokov
skúseností
7x finalista
Ceny kvality
4600
výdajní
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Merchandise: Kartová hra
Kód produktu: 39180
  • Omen: Heir to the Dunes je samostatne hrateľný diel kartovej hry pre dvoch hráčov o konflikte medzi egyptskými bohmi. Odveký súboj medzi Horus (svetlo) a Anubis (temnota) si môžete zahrať aj u vás na stole. Získavajte zdroje, posielajte jednotky a príšery, stavajte budovy a získavajte odmeny za plnenie úloh. Možno hrať samostatne alebo tento tretí prídavok kombinovať s predchádzajúcimi hrami z Omen ságy.

    Počet hráčov: 1-2
    Doporučený vek: 14+ 
    Dĺžka hry: 15-30 minút
    Lokalizácia: angličtina
    Kartová hra Omen: Heir to the Dunes
  • Pridajte komentár

    Pravidlá komentárov

    Otázky k objednávkam píšte na email xzone@xzone.sk, kde vám môžeme odpovedať rýchlejšie :)

    Ďakujeme, že s ostatnými hráčmi diskutujete slušne. Vulgárne a nevhodné komentáre (napr. Odkazy na iné eshopy, príspevky mimo tému danej hry) sú automaticky mazané.

    Komentáre (0)

  • Recenzia (0)

    Kúpili ste si Kartová hra Omen: Heir to the Dunes? Pomôžte ostatným vo výbere a dajte vedieť, ako sa vám páči!

Sledujte nás na instagrame

3
Precvičte, si, s, nami, pamäť, a, skúste, uhádnuť, názov, hry, podľa, kúsku, obrázku, ????
????, Správnu, odpoveď, nájdete, zajtra, v, komentároch, ????️
diabloiv, nemesisnow, inariusdiablo4
Instagram
tlou, artbook, artbookthelastofus
tlou, thelastofus, Joel, zberatelskefigurky
1
Potrénujte, si, s, nami, pamäť, a, skúste, uhádnuť, názov, filmu, podľa, vyrezaného, kúsku, obrázka., Začíname, zľahka, –, toto, ste, určite, videli, už, veľakrát..., alebo, sa, mýlime?
Správnu, odpoveď, nájdete, zajtra, v, komentároch.
.
.
kviz, hadanka, film